365体育投注网

menu
Fall 2019 Dean’s List
Name Major
Courtney Adams Health Science
Steven Adams Health Science
Aleeya Adkins Sport Studies
Barry Adkins Plastics Eng Tech
Brittany Adkins Physical Therapist Asst
Gary Adkins Undecided
Judd Adkins Sport Studies
Lynnzee Aeh Psychology
Victor Aguilera Sport Studies
Maryam Aljaber Nursing
Alexis Allen Psychology
Jacob Alley Social Sciences
Jared Alley Biology
Olivia Alvarado General Studies
Allison Andre Health Science
Bailey Arledge Sport Studies
Grace Armstrong Health Science
Hunter Armstrong Natural Science
Laura Armstrong Accounting
Sunetrius Armstrong Undecided
Melissa Arthur Social Sciences
Karli Ashley Health Science
Hunter Ashton Plastics Eng Tech
Jerrica Assadian Information Systems Mgnt
Ellie Aston Sport Studies
Natalie Austin Early Child/Special Educ
Sidney Ayers Health Science
Trevor Bailey English Humanities
Mikenna Baker Sociology
Blake Balestra Accounting
Abigail Barre Health Care Admin
Elizabeth Bayes-Collins Health Science
Tamara Bell Health Care Admin
Bailey Bender Plastics Eng Tech
Nicholas Bennett Digital Simulation/Game
Rebecca Bergert Radiologic Tech
John Berry Interven Spec K-12
Corbin Betz Health Science
Victoria Bevington Health Science
Jacob Beyer Biology
Ethan Bickford Fine Arts
Heather Bierbaugh Health Science
Maria Black Health Science
Isaac Blaine Biology
Kirsten Blair Health Science
Ashley Blankenship Natural Science
Jennifer Blankenship Physical Therapist Asst
Jacob Blau Early Child/Special Educ
Dawson Blevins Plastics Eng Tech
Kylie Bloomfield Biology
Israel Booker Sociology
Bailey Bowen Occupational Therapy
Jayla Bowling Health Care Admin
Bricen Boyles Information Systems Mgnt
Jake Bradley Information Systems Mgnt
Kayla Brannan Emergency Med Tech
Emily Brannon Nursing
Whitney Breech Natural Science
Johnathan Brewer General Studies
Chelsea Briar Natural Science
Noah Brock Interven Spec K-12
Clorissa Brown General Studies
Ethan Brown Digital Simulation/Game
Hunter Brown Fine Arts
Jolynn Brown Social Sciences
Brianna Buchholz Fine Arts
Devon Buffington Social Sciences
Alexis Bundy Health Science
Hannah Burns Fine Arts
Josiah Burton History
Joshua Byron Digital Simulation/Game
Samantha Cain Fine Arts
Timothy Cairl Digital Simulation/Game
Tyler Caldwell Undecided
Jacob Calvert Interven Spec K-12
Ethan Campbell Early Child/Special Educ
Josie Campbell Middle Childhood
Madison Campbell Health Science
Maggie Campbell Radiologic Tech
Jessica Carnes Early Child/Special Educ
Samantha Carr Nursing
Anthony Carter Digital Simulation/Game
Daniel Cecil Sport Studies
Emma Chalker Sport Studies
Athena Chamblin Fine Arts
Taylor Chapman Medical Laboratory
Cameron Chattin Fine Arts
Conner Cheek Fine Arts
Blake Clagg History
Austin Clark Information Systems Mgnt
Eric Clift Fine Arts
Emilee Cochran Undecided
Dyllan Coffey Plastics Eng Tech
Eli Cole Health Care Admin
Taylor Cole Sociology
Kalleann Coleman Accounting
Collin Colley Educational Studies
Cassidy Collins Management
Cristina Conkel Natural Science
Katelyn Conklin Marketing
Catherine Cooley Educational Studies
Megan Cooper Management
Tabytha Cooper Middle Childhood
Jamie Copley Fine Arts
Marissa Copley Plastics Eng Tech
Samantha Cotton Health Science
Mckaylee Courtright Marketing
Nicole Coventry Biology
Benjamin Crabtree Chemistry
Isaac Crabtree Undecided
Sidney Crace Accounting
Kara Cradler Health Science
Kristy Craft Management
Morgan Crank Interven Spec K-12
Sydney Crawford Mathematical Sciences
Nickolas Culbertson Sport Studies
Dion Cullum Digital Simulation/Game
Bailey Cummins Biology
Randall Cundiff Mathematical Sciences
Katie Cunningham Fine Arts
Joel Cyrus Social Sciences
Cameron Dalton Undecided
Zachary Daniel Information Systems Mgnt
Bailey Davis Plastics Eng Tech
Margaret Dawes Sociology
Brooke Day Health Science
Mark de Graaf Marketing
Carly DeBruler Health Care Admin
Christina Deel Early Child/Special Educ
Kalen Dennewitz Health Science
James Detty Information Systems Mgnt
Christopher Dials Natural Science
Mike Dibble Digital Simulation/Game
Trey Dillon Sport Studies
Avery Dixon Natural Science
Hannah Dixon Nursing
Kyra Donini Nursing
Trevon Donini Plastics Eng Tech
Brian Drake Information Systems Mgnt
Brooke Dreitzler Radiologic Tech
Grace Duduit Marketing
Carrick Duffey Radiologic Tech
Emily Dummitt Health Science
Ryan Dunn Electromechanical Eng
Danielle Edler Fine Arts
Jenna Edwards Health Science
Jordan Eldridge Occupational Therapy Ast
Brandon Elkins Sociology
Madison Emmons Health Science
Alyssa Emnett Plastics Eng Tech
Patrick Endsley Digital Simulation/Game
Leslie Engel Occupational Therapy Ast
Patrick England Psychology
Alexia Evans Nursing
Tyrus Evans Management
Seth Ewing Sociology
Katie Fannin English Humanities
Kylie Fannin Health Science
Brandon Fava Fine Arts
Jared Fenton Middle Childhood
Ivory Ferguson Psychology
Norresha Ferguson General Studies
Franklin Ferrell Mathematical Sciences
Heather Fletcher Occupational Therapy Ast
Brandon Fosson Fine Arts
Bradon Foster Electromechanical Eng
Cheyenne Fout Undecided
Tyler Fox Political Science
Riley Frank Nursing
Demi Frazier Nursing
Andrea Frump Early Child/Special Educ
Brelyn Fuller Health Science
Harlee Fuller Biology
Breanne Gahm Natural Science
Carley Gahm Marketing
Amelia Gambill Management
Kyle Gammon Management
Hunter Gampp Business Management
Jerilyn Garrett English Humanities
Jessica George Sociology
Wyatt George History
Calvin Gerard Mathematical Sciences
Katharine Gillen Fine Arts
Blayde Gilley Fine Arts
Tyler Gilmore Digital Simulation/Game
Lauren Glandon Health Science
Katlyn Gleich Health Science
Logan Gleichauf Chemistry
Sarah Goddard Plastics Eng Tech
Stephen Good Computer Eng Tech
Mason Goode Natural Science
Garrett Goodwin Marketing
Megan Gorman Health Science
Tayler Graham Fine Arts
Bailey Gray Dental Hygiene
Haley Green General Studies
Daisy Grooms Health Science
Paul Haas Digital Simulation/Game
Carly Haffner Nursing
Jill Hairston Social Sciences
Abigail Halcomb Sociology
Allison Hall Health Science
Brayden Hall Social Sciences
Angelina Haller Biology
Kelsea Hamilton Early Childhood PreK-3
Montana Hamilton Health Science
Hailey Hammond Biology
Jazmine Hammond Chemistry
Logan Hanson Plastics Eng Tech
Hayley Harbour Sport Studies
Destiny Harmon Health Science
Cian Harney Digital Simulation/Game
Morgan Harper Health Science
Alicia Harris Plastics Eng Tech
Amber Harris Early Child/Special Educ
Bailey Hartlage Management
Thomas Havranek Business Management
Shelby Hay Early Child/Special Educ
Ryan Hayes Sport Studies
Baylee Heath Fine Arts
Staley Heiby Mathematical Sciences
Marshall Heil History
Abraham Heimbach Biology
Christian Helton Environmental Eng
Jessica Henderson Biology
Kalesie Henderson Health Science
Daniel Hensley Accounting
Jessica Hensley Radiologic Tech
Jonah Hensley Early Child/Special Educ
Leen Heresh Political Science
Peter Hernandez Digital Simulation/Game
Beverly Hess Management
Alexandrea Hettinger Mathematical Sciences
Chalee Hettinger Health Science
Miranda Hickey Marketing
Gabrielle Hickman Biology
Randall Hieneman Accounting
Zachary Higbee Plastics Eng Tech
Megan Hiles Natural Science
Jordan Hill Management
Michael Hill Digital Simulation/Game
Jessica Hilterbrand Nursing
Jennifer Himes Health Science
Selby Hind-Wills Sport Studies
Nathanael Hinze Business Management
Brandon Hofmann Digital Simulation/Game
Shaylee Holbert Early Childhood PreK-3
Marnae Holland Sport Studies
Courtney Holsinger Early Child/Special Educ
Rebekah Holt Psychology
Danielle Hopkins Dental Hygiene
Hunter Horn Health Science
Bailey Horsley Nursing
Toby Houghtlen Fine Arts
Benjamin Howard Mathematical Sciences
Eden Howard Sociology
Jordan Howard Mathematical Sciences
Kaitlyn Howard Undecided
Makenzie Howard Occupational Therapy
Samuel Howard Emergency Med Tech
Alecea Howell Psychology
Clayton Howell Information Systems Mgnt
Morgan Hubbard Radiologic Tech
Emily Hudgel Early Child/Special Educ
Emily Hudson Occupational Therapy Ast
Riley Hughes Biology
Kierstyn Hull General Studies
Alexis Humble General Studies
Graden Hurt Sport Studies
Sarah Huston English Humanities
Koby Hyde Psychology
Emily Irvin Health Science
Walter Irvin Digital Simulation/Game
Carson Isaac Health Science
Joseph James Fine Arts
Riley Janson Digital Simulation/Game
Bergen Jarvis Early Child/Special Educ
Makenzie Jefferson Occupational Therapy Ast
Rachel Jensen Health Science
Austin Johnson Mathematical Sciences
Caleb Johnson Business Management
Catherine Johnson Middle Childhood
Emma Johnson Occupational Therapy Ast
Kyle Johnson Computer Eng Tech
Luke Johnson Nursing
Megan Johnson Early Child/Special Educ
Robert Johnson Mathematical Sciences
Veronica Johnson Fine Arts
Anastasia Johnston General Studies
Derick Jones Accounting
Logan Jones Health Care Admin
Lowell Jones Health Science
Nathaniel Jones Biology
Peyton Jones Sociology
Brittney Jordan Sport Studies
Isabella Joseph Early Child/Special Educ
Rachel Juliano General Studies
Kylie Jung Plastics Eng Tech
Kaitlyn Jurado Accounting
Baylee Justice Interven Spec K-12
Madison Justice Nursing
Katelyn Kamer Nursing
Seth Karst Electromechanical Eng
Brandon Kay Fine Arts
Megan Keaton Early Child/Special Educ
Alissa Kefauver Health Science
Rebecca Kelch Health Science
Katianna Keller Middle Childhood
Kendall Kelley Early Child/Special Educ
Jillian Kelly Mathematical Sciences
Caleb Kennelly Athletic Training
Chase Kerr Digital Simulation/Game
Lacey Kerr Health Science
Dalton Kerschieter Fine Arts
Natalie Kibler General Studies
Sean Kidd Fine Arts
Randall King English Humanities
Samuel King Social Sciences
Airielanda Kingery Sociology
Allyson Kirkbride Health Science
Joshua Kiser Biology
Carly Kish Occupational Therapy Ast
Brooklynn Kisor Medical Laboratory
Madison Knight Political Science
Moriah Knight Health Care Admin
Timothy Knittel Plastics Eng Tech
Logan Knotts Plastics Eng Tech
Brianna Koch General Studies
Samantha Koons Health Science
Sophia Koucoumaris Health Science
Logan Kremin Information Systems Mgnt
Terry Lachowski Fine Arts
Aaron Lacy Accounting
Colton Lambert Social Sciences
Hannah Lamerson Psychology
Casey Lapp English Humanities
Chloe Lawrence Management
Sarah Lawson Fine Arts
Alexandria Layne Health Science
Jenna Layne Health Care Admin
Sydney Leary Occupational Therapy Ast
Kaelee Leavitt Political Science
Emily Legg Middle Childhood
Cassandra Leppan Nursing
Autumn Lewis Accounting
Hannah Lewis Health Care Admin
Rachel Lewis Early Child/Special Educ
William Lewis Computer Eng Tech
John Liebig Information Systems Mgnt
Hannah Lisle Occupational Therapy
Jeannette Litteral Emergency Med Tech
Andrea Little Sport Studies
Jordon Little Fine Arts
Madelyn Little Early Child/Special Educ
Xunzi Liu Educational Studies
Caleb Loel Accounting
Ashley Long Chemistry
Charles Love Management
Ethan Lowe Computer Eng Tech
Nathan Lowe Sport Studies
Wenjie Lu Sport Studies
Sophia Lubic Occupational Therapy Ast
Gage Lucas Marketing
Robert Lyons Accounting
Megan MacIvor Mathematical Sciences
Bethany Mackin Sport Studies
Rikki Magill Interven Spec K-12
Jordan Malone Fine Arts
Kelsey Malone Mathematical Sciences
Mattie Malone Undecided
Caitlin Maloney Social Sciences
Elijah Maloy Digital Simulation/Game
Alma Manzanarez General Studies
Madison Marasek Early Child/Special Educ
Cody Markins Natural Science
Cade Marquez Interven Spec K-12
Adi Marshall Middle Childhood
Miranda Martin Occupational Therapy Ast
Hannah Marzolf English Humanities
Shania Massie Health Science
Morgan Mastin Early Child/Special Educ
Hunter Mathias Health Care Admin
Madison Maynard Dental Hygiene
Jonathon McCall Plastics Eng Tech
Elijah McCarty Management
Eric McCaw Digital Simulation/Game
Jamison McClanahan Plastics Eng Tech
Ava McCleese Environmental Eng
Jacob McCleese Fine Arts
Kyle McClellan Sport Studies
Austin McClintic Nursing
Makayla McDaniel General Studies
Sarah McFarland Early Child/Special Educ
Wyatt McGraw Plastics Eng Tech
Meaghan McHowell Early Child/Special Educ
Caitlyn McKell Middle Childhood
Brianna McNeal Health Science
Caitlynn Meadows Early Child/Special Educ
Gavin Meadows Biology
Kent Mefford Information Systems Mgnt
Jenna Meier Fine Arts
Zackery Messer Social Sciences
Isaac Miller Sport Studies
Jeffrey Miller Information Tech Mgnt
Nathan Mitchell Sport Studies
William Mitchell Mathematical Sciences
Brandon Mitman Plastics Eng Tech
Miranda Monk Health Science
Levi Monraga Fontes Business Management
Brayden Montgomery Health Science
Karli Montgomery Biology
Macee Montgomery Undecided
Brandon Moore Emergency Med Tech
Emilie Moore Physical Therapist Asst
Amanda Morris Natural Science
Jaden Morris English Humanities
Alicia Mossman Health Science
Allison Mullins Fine Arts
Laken Munn Fine Arts
Parth Naik Fine Arts
James-Tait Nelson Electromechanical Eng
Erin Newman Early Child/Special Educ
Tyler Newman Electromechanical Eng
D'Zyarah Nix Psychology
Cameran Noel Nursing
Rachel Nordmoe Occupational Therapy
David Norman Marketing
Peyton Norman English Humanities
Clayton Novak Digital Simulation/Game
Evelyn Oktavec Sport Studies
Austin Opperman Social Sciences
Claudia Osborne Early Child/Special Educ
Raiden Otto Fine Arts
Kannon Pack Environmental Eng
Alexis Palazzo Occupational Therapy
Keisha Palmer Educational Studies
Mckenna Pannell Occupational Therapy
Robert Papa Mathematical Sciences
Aaron Parker Health Science
Rachel Parker Early Child/Special Educ
Katelyn Parsley Biology
Christopher Parsons Psychology
Wendy Parsons Physical Therapist Asst
Kendall Paterson Psychology
Alva Patrick Plastics Eng Tech
McKayla Patrick Early Childhood PreK-3
Michael Patrick Sport Studies
Katelyn Pauley English Humanities
Jessica Pauline Occupational Therapy Ast
Madelyn Payne Biology
Cloe Peek English Humanities
Meagan Peffley Radiologic Tech
Anissa Peoples English Humanities
David Perdue Fine Arts
Maxwell Peters Accounting
Nicole Peterson Undecided
Alexis Phipps Health Science
Mary Pica Psychology
Jeffrey Pierce Environmental Eng
Asa Pinson Marketing
Alexsandria Porter Early Childhood PreK-3
Karli Porter Occupational Therapy Ast
Katlyn Porter Psychology
Sydney Porter Early Child/Special Educ
Thomas Porter Information Systems Mgnt
Samantha Posey Digital Simulation/Game
James Pospishil Digital Simulation/Game
Ryan Potter Biology
Emily Powers Management
Francisca Prempeh Health Science
Callie Preston Early Childhood PreK-3
Julie Price Nursing
Anyia Pride Sociology
Alyssa Proehl Health Science
Alexander Provaznik Nursing
Alexandra Puckett Fine Arts
Caitlyn Puckett Sport Studies
Haleigh Purcell Psychology
Madison Purtee-Stanley Psychology
Frederick Putnam Fine Arts
Jonathan Putnam Biology
Benjamin Pyle Information Systems Mgnt
Garrett Quillen Sport Studies
Said Rahma Computer Eng Tech
Ryan Rainey Health Care Admin
Preston Ramey Biology
Timothy Ramey Health Science
Morgan Rearick Early Childhood PreK-3
Paul Reed Plastics Eng Tech
Ethan Reeds Digital Simulation/Game
Hector Reffit Plastics Eng Tech
Victoria Reffit English Humanities
Joseph Reinhardt Non Degree
Amber Reno Sociology
Tylar Reno Radiologic Tech
Maria Renteria Natural Science
Sarah Retz Radiologic Tech
Holden Reutener Digital Simulation/Game
Demetrius Reynolds Digital Simulation/Game
Jaclyn Reynolds Fine Arts
Macie Rhoads Nursing
Erin Rice English Humanities
Benjamin Riddle Accounting
Rachel Riddle Social Sciences
Hannah Ridenour Physical Therapist Asst
Tucker Roberts Computer Aided Draft/Des
Ryan Robertson Non Degree
Samuel Robinson Plastics Eng Tech
Sydney Robinson Plastics Eng Tech
Jesse Roe Political Science
Travis Roe Plastics Eng Tech
Jason Rosen Radiologic Tech
Taylor Ross Management
Kiersten Rowe Early Child/Special Educ
Megan Roy Fine Arts
Andrea Ruark Health Science
Abbigale Ruggles Health Science
Danielle Ruggles Health Science
Caitlin Russell Radiologic Tech
Shawn Salmons Medical Laboratory
Justin Salyers Plastics Eng Tech
Mikalyn Sanders Health Science
Kylie Sawyers Health Science
Hagen Schaefer Early Child/Special Educ
Deborah Scherer Health Science
Austin Schmidt Health Science
Elizabeth Schneider Dental Hygiene
Mark Schueler Digital Simulation/Game
Kaylee Schultz Early Child/Special Educ
Colin Scott Psychology
Zachary Scott Undecided
Owen Seger Fine Arts
Emily Semones Health Science
Eden Sexton Early Childhood PreK-3
Heather Shanks Early Childhood PreK-3
Chloe Shasteen Health Science
Nashail Shelby Radiologic Tech
Carly Shepherd Fine Arts
Hope Shepherd Physical Therapist Asst
Benjamine Shinkle Management
Cameron Shoemaker Biology
Trent Shubirg Computer Eng Tech
Abby Shupert Health Science
Dane Simpkins Marketing
Devyn Simpkins Fine Arts
Kevin Simpkins Electromechanical Eng
Kylie Sims Middle Childhood
Emily Sites Fine Arts
Sarah Slone Occupational Therapy
Blake Smalley Natural Science
Alicia Smith Health Science
Andrew Smith Information Systems Mgnt
Ashley Smith Natural Science
Brianna Smith Mathematical Sciences
Brooke Smith Sport Studies
Carson Smith Health Science
Jenna Smith Health Science
Jonah Smith Accounting
Kaleb Smith Management
Laken Smith Middle Childhood
Benjamin Smock Fine Arts
Brandie Snow Health Science
Sarah Soares Management
Kirbi Sommers Early Child/Special Educ
Adaline Sowards Early Child/Special Educ
Tyler Speas Nursing
Gabrielle Spencer Health Science
Mallory Spencer Biology
Cassidy Spires Management
Spencer Spruch Fine Arts
Nicholas Stark Plastics Eng Tech
Leslie Steadman Early Child/Special Educ
Destin Steele Business Management
Madylyn Stegbauer Occupational Therapy
Morgan Steinbrook Occupational Therapy Ast
Olivia Stephens Early Child/Special Educ
Jestin Stevenson English Humanities
Kelsie Stewart Health Science
Stefanie Stewart Sport Studies
Jana Stockham Nursing
John Stone Occupational Therapy
Jacob Sweeney Sport Studies
Hanna Tackett Biology
Tyler Tackett Medical Laboratory
Tammy Tarvin Social Sciences
Hayley Taylor Social Sciences
Athan Styl Temponeras-Elston Management
Hannah Thacker Biology
Kevin Thomas Environmental Eng
Laura Thomas Natural Science
Robert Thomas Marketing
Jacob Thompson Fine Arts
Simon Thoroughman Health Science
Joao Victor Toledo De Oliveira Management
Cody Tolliver Chemistry
Kiley Totten Natural Science
Lexee Trainer Psychology
Tyson Trinidad English Humanities
Christopher Truglio Emergency Med Tech
Shawn Turk Digital Simulation/Game
Alissa Turner Fine Arts
Logan Tuttle Information Systems Mgnt
Miranda Tuttle Fine Arts
Brandon Underwood Computer Aided Draft/Des
Hayley Urban Early Child/Special Educ
Allison Van Bibber Physical Therapist Asst
Gina Van Lieu Occupational Therapy
Jeffrey VanBibber Physical Therapist Asst
Hanna Vanhoose Nursing
Benjamin Vannatta Sport Studies
Kylie Vastine Social Sciences
Abigail Veazey Management
Aashish Vemsani Mathematical Sciences
Addalyn Vore Psychology
Chase Wagner Psychology
Tessa Wagoner Occupational Therapy Ast
Miranda Walk Accounting
Molli Walters Natural Science
Autumn Ward Fine Arts
Jonathan Ward Sport Studies
Liam Ward Digital Simulation/Game
Zachary Ward Accounting
Devyn Waters Fine Arts
Logan Watson Health Science
Nicholas Weller Information Systems Mgnt
Kayleigh Wells English Humanities
Lynlee Wells Accounting
Anna Weneck Occupational Therapy
Amelia Wessel Physical Therapist Asst
Bethany Wessel Fine Arts
Hannah Wheeler Natural Science
Angelika Whitaker Fine Arts
Nathan White Social Sciences
Brystin Whitinger Fine Arts
McKenzie Whittaker Educational Studies
Kathryn Widdig Interven Spec K-12
Lisa Wiley History
Kenneth Williams Middle Childhood
Amanda Wilson Information Systems Mgnt
Austin Wilson Physical Therapist Asst
Benjamin Wilson Social Sciences
Brooke Wilson Fine Arts
Emilee Winkler Occupational Therapy
Collier Wireman Social Sciences
Natalie Wireman Chemistry
Kyle Wisniewski Health Care Admin
Avery Wolfe General Studies
ChaseAnn Wolfe Occupational Therapy Ast
Salynee Wolfe Sport Studies
Brenna Woodard Health Care Admin
Sierra Woodard Early Child/Special Educ
Kelsey Wooddell Undecided
Kayla Woodring Early Child/Special Educ
Whitney Woodrow Dental Hygiene
Tyler Woods Middle Childhood
Kristina Workman Fine Arts
Madison Wright Health Science
Maeve Wysocki Sociology
Abby Yazdani-Isfehani Management
Gabriel Yeary Fine Arts
Elijah Young Natural Science
Taylor Young Management
Katherine Zimmerman Fine Arts
Steven Zimmerman Management
Amber Zweigart Educational Studies